Dlaczego pieluszki Pop-in?

Najnowsza generacja pieluszek Close V2 już dostępna w Polsce. Wszystkie pozytywne cechy pieluszek Pop-in zostały zachowane i udoskonalone. Dzięki zastosowaniu jeszcze lepszych materiałów pieluszka bardziej wytrzymała i lepiej dopasowuje się do kształtów dziecka, nawet tych starszych. Ponadto pieluszka przybrała zgrabniejszą szczuplejszą formę. Wersja z materiału coolmax, to  jedna z najszybciej schnących pieluszek na rynku! Pop-in to pieluszka, która może być stosowana zarówno w ciągu dnia jak i w nocy (nawet do 12 godzin) z dodatkowym wkładem na noc (można dokupić osobno lub razem z zestawem 5 pieluszek).

Co charakteryzuje nowe pieluszki Close V2?

1. To pieluszki na cały okres pieluszkowania. Producent przeznaczył je dla dzieci od narodzin aż do przesiadania się na nocnik. Jest to możliwe dzięki napom, pomagającym odpowiednio regulować wysokość pieluszki i wytrzymałym bocznym rzepom do regulacji szerokości.

2. We wersji z bambusa, dziecko ma styczność z aksamitnie miękkim materiałem, który jest naturalny i polecany szczególnie dla wrażliwej skóry dziecka. W wersji coolmax, dziecko ma większe poczucie suchości, i dodatkowo wkłady pieluszki błyskawicznie schną (wkłady prawie suche już po wyjęciu z pralki).

3. Wkłady absorbujące dopina się do otulacza na zatrzaski, więc zewnętrznej części pieluszki możemy użyć ponownie. Sam otulacz schnie szybko, więc po wypraniu można z niego w niedługim odstępie czasu, skorzystać ponownie. Napy w nowej wersji są płaskie, co daje nam pewność, że nic nie odciśnie się na plecach i pupie dziecka. Wkłady ze starych pieluszek nie da się już wpiąć do nowych pieluszek. 

4. Podwójny klin wokół nóżek sprawi, ze pieluszka jeszcze lepiej dopasuje się do kształtów dziecka i ochroni przed wyciekami.

5. Wierzchnia część stworzona jest z nowego materiału -  poliestru powlekanego TPU, jeszcze lepiej chroniącego przed wyciekaniem. TPU, czyli poliuretan, to polimer o zwiększonej funkcji izolacyjnej.

6. W nowej wersji rzepy zabezpieczające pieluszkę w trakcie prania są schowane pod materiałem. W ogóle nie stykają się ze skórą dziecka w trakcie normalnego użytkowania. Jednocześnie w trakcie prania chronią materiał przez zmechaceniem.

7. Gumeczka z tyłu pieluszki jest teraz jeszcze bardziej elastyczna i miękka. 

Pieluszka Close to świetne rozwiązanie dla rodziców, którzy szukają wygodny, ekonomiczności, oraz łatwości użycia. Dzięki jeszcze wytrzymalszej obudowie, można je prać bardzo często i bardzo szybko ponownie zakładać na pupę dziecka.  Zapraszamy do zapoznania się z filmem instruktażowym.

Pieluszka dla dzieci o wadze od około 4 do 16 kg.