O nas

Dwie matki, dwa różne charaktery, dwa pomysły na biznes i jedna przyświecająca temu idea. 
Tak powstała firma i marka

 

 Zajrzyj do naszego świata. Podzielimy się z Tobą naszą wiedzą i doświadczeniem, pokażemy, jak żyć w zgodzie z naturą, jak odnaleźć swój instynkt, który tyle nam podpowiada, a którego czasami w ogóle nie chcemy słuchać. Znajdziesz tutaj naszą odpowiedź na problem pieluszek jednorazowych - pieluchę Pop-in, która jest autorskim pomysłem Martine, mamy trójki pociech. Znajdziesz też własnoręcznie zaprojektowane, sprawdzone i przetestowane nosidełko Caboo - pomysł Claire, mamy dwóch maluchów.

 


Uczciwość jest bardzo ważna dla nas i to uczciwość sprawia, ze pracujemy etycznie.  Właściwie dbamy o wszystko: co robimy, co sprzedajemy, dbamy o naszych klientów i naszych dostawców.  Po prostu bez szczerości i uczciwości nie moglibyśmy funkcjonować.


W naszej pracy nigdy nie chodziło tylko pieniądze - gdyby tak było, dawno byśmy się już poddali! - ale o autentyczne poświęcenie, aby dostarczać etyczny, przyjazny dla środowiska produkt, który pomoże rodzicom wsłuchać się w ich wnętrza, niezależnie czy przez używanie wielorazowych pieluch, czy przez ograniczanie swojego wpływu na środowisko, czy nosząc swoje dziecko w zgodzie z naszym naturalnym instynktem, aby je chronić i mieć zawsze przy sobie. 
Pragniemy wspierać rodziców i dzielić się z nimi naszą wiedzą i doświadczeniami.


Materiały, które używamy są najlepszymi, jakie byliśmy w stanie znaleźć.

Nosidełka Close wykonane są w 100% z organicznej bawełny, która rośnie w Turcji. Tam też jest produkowana, aby zminimalizować transport. Barwniki do tkanin posiadają organiczne certyfikaty. Opakowania nadają się do recyklingu.
Wszystko to podlega restrykcyjnym regulacjom Soil Association, którego certyfikat posiadają nasze produkty. 

Wkładki do oryginalnych pieluszek Pop-in wykonane są z włókien bambusa i bawełny; bambus rośnie i jest produkowany w Chinach. Ta roślina nie wymaga zasilania pestycydami, rośnie szybko i jest niezwykle trwała. Zewnętrzna część Pop-in zrobiona jest z poliestru i wyłożona TPU, więc jest to materiał stworzony przez człowieka, ale dzięki temu pieluszki nie przesiąkają, co właściwie jest zasadnicze!

Ciągle sprawdzamy nasze produkty i pilnujemy, żeby posiadały odpowiednie certyfikaty. Dzięki temu łatwo przechodzimy testy jakości, jakie są wymagane przez profesjonalnych dystrybutorów.


Jeden z naszych dyrektorów, Tony, dowodzi fabryką w Chinach. Regularnie ją wizytuje i całkiem niedawno zbudował nowy budynek, który zapewnia znacznie lepsze warunki do pracy. W fabryce znajdują się również mieszkania dla rodzin naszych managerów, co oznacza, że jest to firma przyjazna rodzinie! Nasi pracownicy mogą korzystać z wakacji w znacznie większym wymiarze czasowym, niż większość zatrudnionych w Chinach, organizowanych jest też wiele wyjazdów integracyjnych dla całych rodzin. Zarówno Claire jak i Hester odwiedzają fabrykę, spędzając tam sporo czasu, dzięki czemu z ręką na sercu mogą potwierdzić, że fabryka zapewnia naprawdę dobre warunki swoim pracownikom. Płacimy uczciwą cenę za produkty tam wytwarzane, co pozwala naszym pracownikom otrzymywać godne wynagrodzenie.